Previous
Next

Tasarım

CEO mimarlık, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara olabilecek en pratik ,işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre maksimum tasarımı sunmak için çeşitli çözümler üretir.

Tasarım

Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik, yaratıcı ve çözüm odaklı ekibiyle sürdüren CEO mimarlık, projelerinde ergonomi, konfor, kalite, zaman ve maliyet gibi esasları da
göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.
CEO mimarlık sürekli gelişen teknoloji çağı ile ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir yelpazaye sahip olmasının avantajını proje aşamasında ve sonrasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar.

Sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparak modern çağın getirdiği estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini projelerine entegre edip kalite artışını sağlamaktadır.
Aynı zamanda da yenilikçi ve özgün bir ifade yaklaşımı ile titiz davranışlar sergiler.
CEO mimarlık mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, kullanıcılarını yaşam alanlardına konfor ile bütünleştiren projeler tasarlamaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Danışmanlık

CEO Mimarlık ekibi iç mekânların işlevsel, nitelikli ve görsel açıdan zengin olabilmesine ilişkin sorunları tanımlayarak araştırmalarını bu yönde planlar.

proje

Ceo mimarlık yaratıcı liderliği üstlenen proje ekibi ile her projenin kendi ihtiyacı doğrultusunda gerekli tüm koordinasyonları profesyonel biçimde sağlamaktadır.

uygulama

CEO mimarlık tecrübeli ekibi ile hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen…

Müşteri Memnuniyeti

sizlere hayal ettiğiniz yapıları sunuyoruz

99%