Previous
Next

Danışmanlık

CEO Mimarlık ekibi iç mekânların işlevsel, nitelikli ve görsel açıdan zengin olabilmesine ilişkin sorunları tanımlayarak araştırmalarını bu yönde planlar.

Danışmanlık

Yaptığı her projeye yaratıcılığını katan CEO mimarlık; tasarım analizi, yapı sistemleri, şantiye denetimleri, estetik ve donanım konusunda güncel bilgi veren,iç mekâna ilişkin çizim ve dokümanlar ile hazırlık yapan, gerekli tüm eğitim ve tecrübeye sahip profesyonel bir firmadır.

Birçok farklı etken ve unsurun duyularımıza aktarıldığı bu tür ortamlarda tek bir özelliği işaret etmek yerine başka birçok özelliği ön planda tutarak geliştirme ve danışmanlık sürecine dahil eden bir planlama yapısına sahiptir.

Plan yaratma ve geliştirme sürecine dahil olan danışmanlık hizmeti, diğer tüm başlıkları besleyen esas unsurdur. Bakış açısı olarak geniş bir perspektiften tüm ihtimalleri düşünme becerisi kazanılmış enerji ile çıkılan bu yolda, süreci eksiksiz yöneterek sizlere en hizmeti sunmayı hedefleyen bir içmimarlık firmasıdır.

Diğer Hizmetlerimiz

tasarım

CEO mimarlık, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara olabilecek en pratik ,işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre maksimum tasarımı sunmak için çeşitli çözümler üretir.

proje

Ceo mimarlık yaratıcı liderliği üstlenen proje ekibi ile her projenin kendi ihtiyacı doğrultusunda gerekli tüm koordinasyonları profesyonel biçimde sağlamaktadır.

uygulama

CEO mimarlık tecrübeli ekibi ile hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen…

Müşteri Memnuniyeti

sizlere hayal ettiğiniz yapıları sunuyoruz

99%